środa, 30 czerwca 2010

Zaklęte w srebrze

Dzisiaj moja nowa biżuteria wykonana wg. własnego projektu ze srebra 999, 930 i 925 pięknych cyrkonii i kryształków Swarovski.


piątek, 18 czerwca 2010

Kolczyki słoneczne

Jak już nadmieniłam wcześniej , że tworzenie biżuterii to relaks i dobry sposób na odstresowanie toteż się relaksowałam i wrzucam efekt tej relaksacji :) "Kolczyki słoneczne", wykonane ze srebra 930 i 999, bigle 925 oraz kryształu swarovski 16 mm. Całość oksydowana i polerowana. Zdjęcia niezbyt wyszły. Wysokość kolczyków z biglami 5,5 cm, a szerokość w najszerszym miejscu 3,2 cm. Całość oksydowana i polerowana.

Różyczki

Witam wszystkich odwiedzających mój blog i komentujących moje prace.Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję i życzę dużo słoneczka i odpoczynku :)

Ja pracuję na ostatnich obrotach i czuję już zmęczenie materiału. Oby do końca czerwca.
Mam jednak lekarstwo, które ma na mnie regenerujący wpływ - to tworzenie biżuterii. Podczas tej pracy relaksuję się, wyciszam i odpoczywam - choć pomalutku tracę ostrość widzenia :)
Ostatnio popełniłam właśnie taki srebrny komplecik, który wykonałam własnoręcznie. Z AC różyczki, a reszta ze srebrnego drutu . Kamyki to piękna kropla i kuleczki ametystu. Biżuteria powędrowała do mojej koleżanki, ale mogę wypleść :) podobny :)


sobota, 5 czerwca 2010

W kolorach szafiru

Komplet kolczyki, wisior i bransoletka wykonałam dla mojej znajomej . Niestety nie zdążyłam zrobić zdjęcia bransoletki i nie zamieszczę jej na razie na blogu. Mam jednak nadzieję, że będzie taka okazja. Srebro plus swarovski. Całość jest wypolerowana jednak nieoksydowana ponieważ do kreacji bardziej pasował czysty kolor srebra.Dla Ani

Oto wisior do kompletu.
Tydzień temu Ania i Paweł przeżywali cudowne chwile i wyglądali również cudownie. Młodzi i zakochani szli do ołtarza i przyrzekli sobie dozgonną miłość. Życzę, aby ich marzenia się spełniły.
Wesele było wspaniałe. Ania ubrana w piękną biała suknię, welon i biżuterię, którą zrobiłam specjalnie dla niej wyglądała przepięknie i zjawiskowo.