poniedziałek, 29 listopada 2010

Krople Jutrzenki
Naszyjnik Krople Jutrzenki wykonałam ze srebra 999 i 925 oraz z cudownych fasetowanych kropelek i maleńkich kuleczek iolitu, zawieszonych na dwóch sznurach, trzeci to srebrny łańcuszek. Sznury przymocowane są na dwóch elementach ozdobnych z motywem roślinnym, wykonanych ręcznie ze srebra 999 . Całość prezentuje się niezwykle elegancko i jednocześnie zwiewnie i lekko.
Ten niesamowicie piękny i delikatny kamień od dawna mnie zachwycał nie tylko swoim wyglądem, ale i właściwościami, o których można przeczytać m.inn. tutaj : http://runy.p2a.pl/viewtopic.php?id=325

poniedziałek, 22 listopada 2010

CherKolczyki Cher wykonałam od podstaw ręcznie wg własnego projektu, pracochłonną techniką wire wrappingu. Materiał, kóry wykorzystałam to srebro 930, 999 oraz kryształ swarovski. Całość jest oksydowana i pięknie wypolerowana. W realu wyglądają dużo piękniej i efektowniej niż na zdjęciu.

sobota, 20 listopada 2010

Longifolia II
Wisior do kompletu z kolczykami, choć trochę się różni . Wykonany od podstaw ręcznie wg własnego projektu, techniką wire wrappingu. Materiały to srebro 999, 930 i sopel ze szkła weneckiego w kolorze butelkowego brązu. Całość oksydowana i polerowana. Długość z zawieszką 6 cm.

niedziela, 14 listopada 2010

WYRÓŻNIENIA

I nadszedł czas na nadrobienie zaległości. Ostatnio otrzymałam kilka wyróżnień, za które chcę bardzo i to bardzo serdecznie podziękować dziewczynom, które sprawiły mi wielką radość Crazywool, Attentte i Lilnutart, Namiart. Oczywiście przesyłam Wam wyróżnienia zwrotne :)
Wspaniałe uczucie towarzyszyło mi  przy czytywaniu zaproszeń po odebranie wyróżnień :)
A ja oczywiście dedykuję je cudownym blogowiczkom, których prace mnie zauroczyły :)
Sunflower 
Lunamin 
Koralowokamykowo 
Avadora 
Aboku 
Pinki-ak 
Harapati
Joasiunia
Artymyczki
Zatopionewkamieniach

czwartek, 11 listopada 2010

Longifolia


Kolczyki wykonane od podstaw wg własnego projektu pracochłonną techniką wire wrappingu. Materiały to srebro i szkło weneckie :)
Perłowo


Pomimo braku czasu, coś tam próbuję tworzyć i żyję nadzieją, może kiedyś doczekam się lepszych czasów i będę go miała więcej dla siebie i moich pasji. A tymczasem dwa naszyjniki z pereł i srebra 999.