czwartek, 29 kwietnia 2010

Szafirowy motyl

Szafirowy motyl - ta nazwa przyszła mi do głowy po wykonaniu całego wisiora :) Spojrzałam i... "zrobiłam coś podobnego do motyla"... pomyślałam i taka nazwa została. Materiały to srebro 999 i 930 oraz szafirowe swarki i iolit. Całość zaoksydowałam i bardzo dokładnie wyczyściłam i wypolerowałam, co na zdjęciach niezbyt widać :)muszę się poprawić z tymi fotkami !!!
W czerni

A oto wisior "W czerni" do wcześniejszych kolczyków. Technika jak widać, taka sama i materiały również :)sobota, 24 kwietnia 2010

W czerni

Prezentuję nowe kolczyki tym razem w czerni. Wykonałam je od podstaw ręcznie ze srebra 999 i 930 technika wire wrappingu. Jako dodatki wykorzystałam krople kryształów swarowski i oponki spinelu. Całość jest oksydowana i pięknie wypolerowana. Długość kolczyków ze sztyftami ok. 4 cm.
Wisior jest już ukończony, ale czeka na oksydę (na dzień dzisiejsz po prostu zabrakło):)wtorek, 20 kwietnia 2010

Bukowe żołędzie

Witam wszystkich odwiedzających.
Parę dni temu zrobiłam takie oto kolczyki. Kapelusiki są uformowane ręcznie ze srebra 999 pozostałe elementy to perły swarovski, oraz srebro 925.

środa, 14 kwietnia 2010

Wisenna wiązanka

Naszyjnik z AC zrobiłam dla znajomej, ale nie wiem czy będzie się jej podobał. Lubi prostą biżuterię. A ja,taka trochę wiosenna,(bo jeszcze nie całkiem)wymyśliłam coś takiego . Całość oksydowana i polerowana. Bardzo ładnie się błyszczy. Wymiary 3cm x 2,5 cm. Co do zdjęć, nic ciekawego. Jak widzę fotki innych biżuteryjek to po prostu zazdroszczę. Mam aparat niby cyfrowy, ale taki naprawdę marniutki. A oto wisior.

Kolor nieba

Bardzo trudno było się mi zabrać do pracy. Te ostatnie dni są bardzo przygnębiające. Nie mogę oderwać moich myśli od tragicznych sobotnich wydarzeń. Będzie potrzeba jeszcze trochę czasu zanim wróci codzienność.

Wczoraj wykorzystałam resztki AC i wyszło mi coś takiego, kolczyki i wisior. Ja jeszcze w dalszym ciągu eksperymentuję. Brioletki w kolczykach to iolit, są naprawdę cudowne. Wysokość kolczyków z biglami i kamieniami ok. 6 cm