niedziela, 23 października 2011

Karpacz, Śnieżka, Samotnia

Ubiegły weekend spędziłam wraz ze znajomymi  w przepięknych miejscach i do tego dopisała nam cudowna pogoda. Pojechaliśmy do Karpacza. Być tam i nie zdobyć Śnieżki ? Większość przegłosowała : idziemy  na Śnieżkę i do Schroniska Samotnia. Tak też się stało.
Nigdy nie zapomnę tych zapierających dech w piersiach krajobrazów i miejsc niczym z baśni. Ten zachwyt udzielił się całej grupie. Mam też pamiątkę - nogę i rękę w gipsie po dosyć groźnym upadku!
Ale mówię Wam WARTO BYŁO :)
Niestety teraz jestem unieruchomiona i nie mogę robić mojej kochanej biżuterii, ale z tego się  wychodzi :):):) Pozdrawiam :)
P.S. Nie jest tak źle mogę pisać , prawą rękę mam zdrową !!!! :) Wrzucam fotki, zobaczcie - i jak tu można czegoś żałować ? :)

7 komentarzy:

 1. Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia i dziekuje za te zdjecia. Z lezka w oku ogladam bo Karpacz to moje miejsce na Ziemii tak daleko teraz ode mnie... Pozdrawiam cieplo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę tak pięknych krajobrazów. Mnie zawsze ciągnie w góry i najchętniej pewnie bym się gdzieś wysoko przeprowadziła, ale na razie jeszcze obowiązki studenckie.
  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widoki przepiękne - jeszcze nie miałam okazji odwiedzić Karpacza, po Twojej fotorelacji zapragnęłam tam pojechać.
  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że wycieczka była udana :)(No oczywiście nie licząc upadku)Szybkiego powrotu do zdrowia i biżuterii Ci życzę i zapraszam na candy do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ojejku :( noga i ręka? musiało być groźnie, kuruj się szybko!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo Wam dziękuję jesteście kochane :) bardzo chciałabym jeszcze wrócić w te miejsca, są cudowne!!! :)
  Jeżeli chodzi o mój upadek to naprawdę wyglądał groźnie. Mam szczęście, że nic nie złamałam. Gips założono mi z powodu zwichnięcia rzepki i nadgarstka.
  Pozdrawiam Was cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miejsca warte powrotu ;) Z innej (wysokiej) perspektywy Karpacz też warto zobaczyć :) http://www.karpacz.net/noclegi/pensjonaty-3/#zlotuptaka-karkonoski

  OdpowiedzUsuń